Do pobrania

Przewodnik Zator Zostaniesz tu dłużej!
Najaktualniejszy przewodnik po Zatorze, zaopatrzony w kody QR - dzięki którym odbiorca będzie zawsze na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami z Zatora!!!
Trasy Nordic Walking w Dolinie Karpia - Brzeźnica
Trasa łatwa (5,15 km), niewymagająca dużego wysiłku, prowadzi drogą asfaltową. Czas przejścia około 1 godziny. Rozpoczyna się i kończy w Rynku. Prowadzi przez centrum Brzeźnicy w kierunku Kanału Małopolskiego, a następnie przysiółka Pasieka z zespołem stawów rybnych o powierzchni 40 ha oraz w okolice stojącego na prywatnej posesji samolotu Jak-40. Na trasie stoi tablica informacyjna.
Trasy Nordic Walking w Dolinie Karpia - Spytkowice
Gminny Kompleks Tras Nordic Walking to sieć tras do uprawiania Nordic Walking o różnej długości i stopniu trudności: – trasa łatwa (zielona) skierowana jest w szczególności do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym oraz do osób starszych (jej długość to około 5 km, czas przejścia około 1 godziny), – trasa średnia (czerwona) przeznaczona jest zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych (jej długość to około 10 km, czas przejścia około 2 godziny), – trasa czarna (trudna) polecana jest przede wszystkim osobom zaawansowanym (jej długość to około 15 km, czas przejścia około 2 godziny). Gminne Kompleksy Tras Nordic Walking na terenie Doliny Karpia powstały we współpracy Stowarzyszenia Dolina Karpia i LGR „Żabi Kraj” celem rozwoju i promocji obszarów zależnych od rybactwa.
Gdzie zjeść smacznego karpia? Ulotka
Restauracje oraz lokale gastronomiczne z terenu Doliny Karpia które serwują potrawy przyrządzane na bazie świeżych i ekologicznych produktów od miejscowych rolników.
Trasy Nordic Walking w Dolinie Karpia - Przeciszów
Trasy Nordic Walking w Dolinie Karpia
Wędrówki czapli po dolinie Karpia
Sukces na talerzu - książka kucharska
Ksiażka kucharska "Tradycje dobrego smaku"
Kulinarne Przysmaki z Karpia Zatorskiego oraz inne słowiańskie potrawy.
Przewodnik po Dolinie Karpia
Przewodnik rowerowy